0506 951 00 72
editor@bircocukbirkalem.com

Yılan Adasında Ki Savaş

“Geleceğin yazarlarının konaklama yeri”

Yılan Adasında Ki Savaş

Günlerden bir gün hayalet tavşan Yılan Adasın’da yılanlara basmadan gitmek için zıplıyordu. Yılan Adasın’ da farklı karakterde tipler vardı ve Fasulye İle İnsan Yapan İnek bunlardan biriydi.

Bu tiplerden ve her şeyden nefret eden  zombiler istilaya başladılar ve bu istila ile birlikte Yılan adasında resmen bir kıyamet koptu. Kıyametin kopmasıyla Gözlerinden Işın Çıkan Bulut ortaya çıkıverdi tuhaf bulut zombi ile birlikte Fasulye İle İnsan Yapan İneğin fasulyelerin çaldı ve beraber  ineğe saldırdılar. Olanları gören Hayalet Tavşan haksızlığa dayanamadı ve Fasulye İle İnsan Yapan İneğe yardım etmek istedi, hayalet olup kimseye görünmeden fasulyeleri geri aldı .Bu yardımdan sonra inek ve tavşan bir grup oldu ve dev zombi ile bulut’tan nefret etmeye başladılar. Bu iki grup kavgaya tutuştu. Yılan Adasın’da yaşayan ve adanın yerlileri olan yılanlar bu durumdan çok rahatsız oldular ve hepsi ortaya çıkıp bütün yaratıklara Savaş açtılar. Yılanlar çok güçlüydü bütün karakterleri yenerek onları mideye indirdiler ve savaşı kazanıp yuvalarını bu tiplerden  temizleyip uyumaya gittiler.

Sonra aniden Dev Zombi kan ter içinde kabustan uyandı ve arkadaşlarının yanına gidip onlara sıkı sıkı sarıldı savaşa katılmadıkları için çok mutluydu .

  • Başmakçı Yaka Ortaokulu
  • 5.sınıflar
  • Afyonkarahisar / Başmakçı
  • Orhan , Süleyman, Aleyna, Elanur ,Cansu , Keziban , Nazlı , Gül , Hüsem, İsmail , Ela, Beyza,Öznur, Mehmet,Berkay, Zeynep ,Emir, Sevgi, Kader

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir